Şanlıurfa Cesur Turizm İş İlanları – Personel Alımı


Şanlıurfanın yılların eskitemediği firmaları arasında yerini alan gerek kaptan şoförlerinin gerek müşteri temsilcilerinin profesyonel anlayışı ile Urfa halkına 1947 yılından beri hizmet vermekte ve Urfa’nın en eski ulaşım taşımacılığını sağlamaktadır.


Şanlıurfa Cesur Turizm İş İlanları 

Otobüs firmalarında kaptan şoför ve yardımcı kaptan şoför ve host olmak herkesin sevdiği ve ilgi duyduğu meslekler içerisinde yer almakta ve ilgi duymaktadır. Her çocuğun büyüyünce otobüs şoförü olacağım hayalleri arasında yer alan ve her ili dolaşan otobüs şoförlerinin ilgi duyulan bir meslek olmasının binlerce sebebi olduğunu söylememiz bence çok mümkün durmaktadır.


Şanlıurfa Cesur Turizm İş Başvurusu

Bir çok firmanın her daim aradığı ve ilgi duyduğu meslek grubunda olmasından dolayı ve kaliteli işini seven ve işine saygı gösteren otobüs kaptanlarını ve hostları tercih etmektedirler. Sizde Urfa Cesur Turizm firmasında bir kariyer sahibi olmak isterseniz yapacağınız başvuru yolları ve başvuru adımlarını bu konumuzda bulabilirsiniz.

Cesur Turizm İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Urfa Cesur Turizm iş başvurusu yapabilmek için öncelikle bu mesleği yapabileceğine inanan kişilerin başvurması gerekmektedir.

Urfa Cesur Turizm iş başvurusunu 0414 313 32 67 telefon numarasından veya 444 44 63 numarasından veya direk otogar yazıhanesi olan OTOGAR YAZIHANESİ ŞANLIURFA ŞEHİRLERARASI OTOGARI NO:3-4 adresinden başvurabilirsiniz. Umarım hayalinizdeki işe kavuşursunuz.


10 Yorum Var “Şanlıurfa Cesur Turizm İş İlanları – Personel Alımı”

  1. Şanlıurfadan Selam aleyküm b sınıfı ehliyetim var şöfürlğüm var arasanız çok sevinirim abiler 05435427163

  2. Adım Soyadım Yakup Acar ÇocukLuğumdan BeLLidîr Tek HayaLim Şehirler arası Otobüste Muavin Olmak Bi Kaç YerLere Gidim numaramı Bıraktım Ama AramadıLar Bana bu İşte Yardımcı OLan Kişi VaLLaha Hayır Duamı Alır Allah Ona Hep Yardımcı Olur İnşallah. Muavinlik yapmadım ama emin olun SağLam Yaparım işimi sesimi Duyun Artık… Numaram : 0545 807 74 34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.