Şahinbey Belediyesi İş Başvurusu


Gaziantep ilimizin en gözde merkez ilçelerinden biri olan ve her daim kendi adından söz ettiren Şahinbey Belediyesi iş olanakları ve iş imkanlarını sizlere iletmek istiyoruz.

Şahinbey Belediyesi İş İlanları

Gaziantep ilinin en büyük merkez ilçesi konumunda bulunan  ve 900.000 kişilik kocaman bir nüfusa sahip olmakla birlikte bir çok iş olanaklarını da kendi bünyesine eklemektedir. Bir çok farklı iş olanakları ile Gaziantep halkına hizmet vermekte olup bir çok kişiye iş imkanları ile gerek kamu gerekse özel sektörde iş olanaklarını kendi bünyesinde sağlamaktadır.

Şahinbey Belediyesi Özel Sektör İş Olanakları

Şahinbey belediyesinin büyük nüfus yoğunluğundan kaynaklı olarak ilçe içerisinde bir çok kişinin özel iş imkanları sağlamaktadır. Sizde elinizden gelen her türlü iş imkanlarını kullanarak iş sahibi olabilirsiniz. İş yaparken utanmaktan vazgeçip her türlü iş için çalışılması gerekmektedir. Gerek seyyar satıcılık gerek hamallık gibi mesleklerin bile hiç utanmadan tereddüt etmeden yapmanız sizlerin yararına olacaktır.


Şahinbey Belediyesi Personel Alımı

Şahinbey belediyesi yıl içerisinde bir kaç defa toplu olarak personel almakta olup personel ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Açık iş pozisyonlarının oluşması sebebiyle de aşağıda vereceğimiz adreste başvurunuzu göndermeniz durumunda iş imkanlarının açıldığı iş pozisyonlarında değerlendirilebilirsiniz.

Şahinbey Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şahinbey belediyesine iş başvurusu yapmak isteyen herkesin ilk öncelik olarak güzel bir CV hazırlamaları gerekmektedir. CV hazırlandıktan sonra Buraya Tıklayınız… ve açılan sayfada TC Kimlik numaranızı girerek başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz eğer “0 342 232 1111 “ numaralı telefondan arayarak iş  ilanları hakkında bilgi alabilir yada Kolejtepe Mahallesi Yeşilcami Cad. No:8 Şahinbey / GAZİANTEP adresine giderek direk konu hakkında bilgi alabilirsiniz.


11 Yorum Var “Şahinbey Belediyesi İş Başvurusu”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.