Piazza AVM İş İlanları


Şanlıurfa da kaliteli hizmet ve farklı bir müşteri yaklaşım potansiyeli ile açılmış olan Şanlıurfa da bir çok insanın en sevdiği uğrak yerlerden biri olan Piazza Alışveriş Merkezi 2013 yılında Şanlıurfa da hizmet vermeye başlamıştır. Bir çok gülen müşteri potansiyeline sahip firma içerisinde marketten elbiseye, elbiseden teknolojiye, teknolojiden eğlenceye farklı türdeki eğlence imkanları ve alışveriş potansiyeli ulaştıran firma sizlerle..


Haleplibahçe semtinde Hilton Otel ile birlikte hizmete açılan Piazza Avm içerisinde temizlik işçisi alım ilanları, Piazza Avm Özel Güvenlik işçisi alım ilanları ve benzeri türde iş fırsatlarını sizlere sunmaktadır.  Piazza Alışveriş merkezi içerisinde binlerce firma ile birlikte yılın her günü açık ve müşterilerini beklemektedir.10 Ekim 2013 tarihinden açıldığı günden günümüze kadar her daim dolu dolu müşterilerini ağırlayan Piazza AVM en çokta bayram ve tatil günlerinde güzel bir ilgi çekici AVM imkanı sunuyor.  Piazza Avm‘nin en büyük artılarından biri olan otopark sorununa çözüm bulmasından dolayı bir çok değerli Urfa halkının ilgisini üzerine çekmekle birlikte sıkça yaptığı araba çekilişleri ile baya bir alışveriş imkanı sunuyor insanlara.


Piazza AVM de çalışmak ve boş olan pozisyonlarda iş bulmak için aşağıda vereceğimiz mail, telefon ve cv gönderme imkanı ile sizde boş olan pozisyonlarda kendinize iş fırsatı bulabilir ve hayatınızın kariyerine kavuşabilirsiniz…


İnsan Kaynakları Departmanı / Ankara

Tel: +90 312 441 31 41
E-Posta: kariyer@ronesans.com

Açık Pozisyonlar ve Özgeçmiş Oluşturma: TIKLAYINIZ


Tek Yorum Var “Piazza AVM İş İlanları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.