Onur Air İş İlanları – Personel Alımı


Türkiye’de yeni bir taşımacılık hizmeti sunan ve düşük maliyetli taşımacılık hizmeti veren Onur Air 14 Nisan 1992 yılında Türkiye’de hizmet vermeye başlamış olup 25 yıllık bir hizmet anlayışı sunmaktadır.


Onur Air İş İlanları

Türkiye’de iç hava taşımacılığının özel sektörlere verilmesinin ardından Onur Air de sektörde hizmet vermeye başlamış olup, tamamı Airbus’tan oluşan 23 tane uçak ile hizmet vermektedir.


Türkiye’de 14 noktaya uçuş hizmeti sunan şirket kaliteli bir anlayış ile her türlü sıkıntınızda yanınızda olmayı hedefliyor. Onur Air kendi şirketleri bünyesinde çalışmak isteyenleri de düşündüğünden Onur Air’de kariyer sahibi olmak isteyenleri bünyelerine eklemeyi hedefliyor.Onur Air Personel Alımı

Onur Air gibi bir şirkette çalışmanın en büyük avantajlarından biride her zaman kendi çalışanını ve müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Onur Air bünyesinde çalışan her personele, gerek maaş, gerekse sosyal haklar olarak bir çok olanaklar sağlamaktadır.


Onur Air İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Onur Air’de çalışmak isteyen herkesin açık olan iş pozisyonları hakkında bilgi almak için Buraya Tıklayınız… açılan sayfada Giriş Yap sekmesine tıklayarak açılan ufak sayfada üye olunuz ve başvuru bilgilerinizi göndererek iş fırsatlarından yararlanabilirsiniz.


Tek Yorum Var “Onur Air İş İlanları – Personel Alımı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.