Kilis Belediyesi iş ilanları


Şehrin yoğunlukla zeytin işinden gelen gelirlerine katkı sağlayan ve bir o kadar kaliteli bir belediyecilik anlayışı ile kilis halkına hizmet veren bir belediye ile sizinleyiz. Kilis belediyesi gerek iş olanakları gerek halkına karşı sergilediği tutumlarının fazlalığı ve sıkıntıları gidermek amacıyla yapılan binlerce olanağın bulunduğu bir il olmaktadır.


Gaziantep’in ilçesi iken bir kanun ile kendi başına bir il olan ve 3 adet ilçeye sahip olan bir ilimizdir. İlçelerinin çok çok az olan nüfusu ile Dünyanın en küçük ilçesi ünvanını eline bulunduran bir ilimizdir.Kilis Belediyesi Başkanı Hasan Kara’nın belediye başkanlığı ismine yeni bir soluk getirerek farklı bir başkanlık sistemini oluşturduğunu sizlere iletmek istiyoruz. Yeni yapılar ve yeni anlayışı ile her kesimin severek istediği bir Belediye Başkanı olduğunu iletmek istiyoruz.


Kilis Belediyesinde bir kariyer sahibi olmak isteyenlerin en önemli duraklarından biri olan sayfamızda sizlere Kilis Belediyesinde nasıl bir kariyer sahibi olabileceğinizi anlatmak istiyoruz. Kilis belediyesinde temizlik işçisi, Kilis belediyesinde park bahçe işçisi veya diğer boş olan kontenjanlarda çalışmak isteyenlerin ilk olarak tercihi arasında yer almak
tadır.


Kilis Belediyesi İletişim Bilgileri

Tel: 0348 813 10 10

Faks:(0-348) 813 2517
Yazı İşleri – E Posta: yaziisleri@kilis.bel.tr


Tek Yorum Var “Kilis Belediyesi iş ilanları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.