Gaziantep Şehitkamil Evlere İş Veren Frmalar


Gaziantep ilinin adından sıkça söz ettiren ve nüfus yoğunluğu ile gözleri boyuyan her daim iş olanakları sunan Şehitkamil ilçesinin ede iş imkanları sayfasında bulunmaktasınız.

Şehitkamil Evde Sabun Yapma İşi

Şehitkamil evde sabun yapma işi oldukça sağlam ve güzel olanaklar sunan bir iş imkanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Evde sabun yapma işi bir çok düğün organizasyon firmaları tarafından evlere iş vermektedirler. Evde sabun yapma işi ile aylık 500-600 TL gibi bir gelir kazanmanız mümkün olmakla birlikte vaktinizi nakite çevirebilirsiniz.

Şehitkamil Evde Dolma Yapma İşi

Evde yaprak sarma dolma Anteplilerin olmazsa olmaz yiyecekleri arasında yerini koruyan ve bir o kadar da lezzetli bir yemek olarak karşımıza çıkmaktadır. Tabi bu sebeple de bir çok mahalli yemek yapan ve satan kişilerin tercih sebebi olmaktadır. El lezzeti yüksek oranda olan kişilerin tercih ettiği yaprak sarma dolma yapma işi Antepli hanımların ek gelir imkanı sunuyor.


Şehitkamil Evde İğne Paketleme İşi

Şehitkamil belediyesinin sınırları içerisinde bir çok ev hanımının yaptığı ek iş olarak karşımıza çıkan evde iğne paketleme işi oldukça kolay ve bir o kadar ilgi çeken bir iş olmaktadır. Bir çok ev hanımının firmalardan istediği ve firmalarla anlaştığı aylık 600-700 TL arasında bir gelir imkanı sunduğu bir iş ile sizlerleyiz.

Şehitkamil Belediyesi Evde İş İmkanları

ŞEhitkamil belediyesi evde iş imkanları bir çok kişiye iş sahibi yapmakta ve bir çok kişiye bir kazanç kapısı sunmaktadır. İş yapmak ve gelir kazanmak isteyen herkesin tercih ettiği iş olanaklarından biri haline gelen ve bir çok kişiye iş imkanı sunan Şehitkamil belediyesi en yeni iş ilanları ile sizlerle.


33 Yorum Var “Gaziantep Şehitkamil Evlere İş Veren Frmalar”

  1. Evde ek is yapabilirim çok ihtiyacım var nesibe cukuroglu nesibecukuroglu01 @gmail.com sehitkamil gaziantep

  2. Sarma isi yapma isini sabun paketleme isi yapmak istiyorum 7kisilik ekibim mevcut meil atresim yok lutven donus yapin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.