Gaziantep Şahinbey Evlere İş Veren Firmalar


Gaziantep ilinin en meşhur merkez ilçelerinden biri olan ve her daim yeniliğe ve gelişmeye açık olan bir ilçe konumunda yer alan Şahinbey ilçesi iş ilanları ile sizlerleyiz.

Şahinbey Evde Paketleme işi 

Şahinbey evde paketleme işi veren firmaların çok sıklıkla iş aradığı yerler arasında yer almakta olup iş olanaklarının en fazla olduğu merkez ilçe konumunda yer almaktadır. Evlere ek iş veren firmalar genelde paketleme işi vermektedirler. Vida, iğne, priz vb. ürünlerin paketleme işini vermekte olup bir çok kişiye iş imkanı sağlamaktadırlar.

Şahinbey Evde Davetiye Katlama işi 

Şahinbey belediyesinde çok sıkça yapılan düğünlerin birde ekstra işleri olmaktadır. Buda ilk öncelik olarak davetiye katlama işi olduğunu sizlere bildirmek istiyoruz. Davetiye katlama işi genel itibari ile yaz sezonunda açılıp iş verilmeye başlamaktadır. 


Şahinbey Evde Kına Paketleme İşi

Şahinbey belediyesi mevkisinde çok sıklıkla verilen bir iş imkanı olan kına paketleme işi bir çok kişiye iş imkanı sağlamakta ve bir çok kişinin evini geçindire bilmesine olanak sağlamaktadır. Evde kına paketleme işi kolay ve oldukça zevkli bir iş olmakla birlikte yılın 12 ayı iş bulabilmeniz mümkün olmaktadır.

Şahinbey Evde Mantı Yapma İşi

Gaziantep’in en sevdiği yiyecekler arasında yerini alan ve yerini koruyan bir lezzet olan ve mahalli bir yemek niteliğinde olan Evde mantı yapma işi çok güzel paralar kazanmanızı sağlayan bir ek iş modelidir. Evde mantı yapma işi bir çok ek iş arayan bayanın başvurduğu iş olmaktadır.


12 Yorum Var “Gaziantep Şahinbey Evlere İş Veren Firmalar”

  1. merhaba ben sibel yıldırım evde yapabilecegim iş arıyorum eve katkıda bulunmak çocuklarıma daha iyi bakabilmek için para kazanmak istiyorum o yüzden başvurmak istedim yardımcı olursanız çok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.