Eyyübiye Evlere Ek İş Veren Firmalar


Eyyübiye ilçesi Şanlıurfanın en derin maneviyat barındıran ilçelerinden biri olarak Şanlıurfamız da kendini her daim belli etmektedir. Şanlıurfa Eyyübiye ilçesinde evlere ek iş veren firmaların hangi tür iş verdiklerini ne kadar para verdiklerini bu konumuzda yer verdik ve sizlerin de bu konuda istifade etmesini sağlamak için detaylı bir şekilde ele aldık.


Eyübiye Evde Kitap Kaplama İşi

Eyyübiye Belediyesi sınırlarında okulların açılması ile kırtasiyelerin genel itibari ile evlere kitap defter vererek kaplamalarını istemektedirler. Kitap kaplama işi oldukça basit ve bir o kadar bol bol para kazandıran bir iştir. Evde ek iş fırsatları içerisinde yerini bulduran ve evlerde ek iş imkanlarını her daim sunan iş grupları ile sizlerleyiz. Evde kitap kaplama işi güzel paralar kazanabileceğiniz bir iş olmakla birlikte haftalık 250-350 TL arasında bir para kazanabilmeniz mümkündür.Eyübiye Evde Kurabiye Yapma İşi

Evde kurabiye yapma işi bir çok bölgede ek gelir açısından ilk sırada yer alan bir ek iştir. Evde kurabiye yapma işi oldukça zahmetli bir iş olmakla birlikte el becerisi ve el lezzeti gereklidir. El lezzeti yüksek kişilerin genel itibari ile tercih ettiği bir iş olan evde kurabiye yapma işi yemek ve tatlı severlerin ilk tercihi olmanızı sağlamaktadır. Evde kurabiye yapma işi genel itibari ile aylık 1000-1200 TL arasında bir ek gelir sağlamakla birlikte her daim evinizde bir kurabiyenin de olduğunu unutmamak gerekir.


Eyyübiye Evlere Ek İş Veren Firmalar

Eyyübiye ilçesinde evlere ek iş veren firmaların veya dükkanların genel anlamıyla titiz, temiz ve dürüst insanlarla çalışmak istediğini belirtmekte olup dürüst insanların her zaman kazandığını bilmekteyiz..


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.