Evde Vida Paketleme İşi Veren Firmalar


Evinizde kolayca yapabileceğiniz bir iş olan ve iş fırsatı sunan  evde vida paketleme işi ile sizinleyiz. Evde vida paketleme işi oldukça kolay ve eğlenceli bir olarak kendini göstermektedir. Evinizde oturduğunuz yerden vida paketleme işi yapabilir ve  boş vakitlerinizi güzel bir şekilde değerlendirebilirsiniz.


Evde Vida Paketleme İşini Kimler Yapabilir?

Evde vida paketleme işini aile ekonomisine katkı sağlamak isteyen ve aile ekonomisinde güzel şeyler alabilmek için para biriktirmeyi sağlayan herkesin yapabileceği bir iş grubudur. Evde paketleme işini aile bireylerinden herkesin kolaylıkla ve severek yapabileceği bir iş grubu olarak herkese sunulmaktadır. Aile bireyleriniz den kaynananız, çocuklarınız, eşiniz dedeniz ve diğer aile bireylerinizle çay, kahve, kola gibi meşrubatların eşliğinde hem eğlenerek hem para kazanmak isteyen ilk tercihi olmaktadır.Evde Vida Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde Vida paketleme işi yapabileceğiniz iş performansı ile doğru orantılıdır. Ne kadar çok evde vida paketleme işi yaparsanız, o kadar çok para kazanırsınız. Ama genel ortalama ile günde 400 paket vida paketleyip kolilemeniz durumunda aylık 1500-2000 TL arasında bir gelir kazanmanız pek mümkündür. Bu işi yapan arkadaşlarımdan bazıları aylık 3000-3500 TL arasında para kazandığını bilmekteyiz.


Evde Vida Paketleme İşini Nasıl Yapabilirim?

Evde vida paketleme işini veren firmaların ilk olarak işine karşı saygılı ve işini düzgün yapan kişilerden seçtiğini bilmeniz gerekmektedir. Evde vida paketleme işini veren firmalar öncelikli olarak günlük yapabileceğiniz iş potansiyelini hesaplayarak aylık 3 aylık ve yıllık bazda vidaları sizlere sunmaktadır. Bu vidaları sizde
haftalık olarak firmalara teslim etmeniz gerekmektedir.


29 Yorum Var “Evde Vida Paketleme İşi Veren Firmalar”

  1. Göksel sönmez vida paketleme işi istiyorum cevap bekliyorum teşekkürler- sonmezgoksel8@ gmail.com

  2. evde vida paketleme veya yara bandı davetiye katlama işi de yapabilirim.istanbul sultangazi sankoda yerim

  3. Merhaba adım nilgün gencarslan ıstanbul kiracta oturuyorum. Evde butun gün boş vaktim cok oluyo eşime yardımcı olmak amaçlı iş istiyorum yardımcı olursanız esevinirim nnedim25@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.