Evde Üçlü Priz Montajı işi Veren Firmalar


Merhaba değerli iş arayan arkadaşlar bugün sizlerle farklı bir kategoride ve türde bir ek iş fırsatı sunmak amacıyla güzel bir iş sunuyoruz. Evinizde ek iş sunabilmeniz amacıyla sizde güzel paralar kazanabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Ek gelir elde etmeniz için sitemizi her zaman takipte kalabilirsiniz.


Evde Üçlü Priz Montajı İşi

Evinizde ek iş arayanların en çok istediği iş grubu olarak ele alınan işlerden biridir Elektrik işleri. Elektrik işlerinin gerek kazandırdığı para gerekse güzel vakitler geçirebilmenizi sağlayan yapısı ile bir çok ek iş arayan kişilerin ilk tercih sebebi olabilmektedir. Evde üçlü priz montajı işi gerek yapısı gerekse türü amacıyla yapılması kolay işler arasında yer almakta olup bir çok arkadaşımıza bu işi önermekteyiz.


Evde Üçlü Priz Montajı İşi Nasıl Yapılır?

Evde üçlü priz montaj işi firmaların sizlere vermiş olduğu 2,3,5,7 ve 10 metrelik kablolu kordonları yine firmaların sizlere vermiş olduğu 3,4,6 ve 10’lu prizlere bağlantısının yapılıp, firma logo ve isminin yazılı olduğu kutulara yerleştirmekle biten bir iş olmaktadır. Yapı amacıyla dikkat gerektiren bir iş olmakla birlikte yapılan bazı yanlışların tüm üçlüyü bozacağından bu işe dikkat vermeniz gerekmektedir.Evde Üçlü Priz Montajı İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde üçlü priz montaj işi en sağlam gelirlerin kazandırdığı paralar arasında yer almaktadır. Büyük elektrik firmaların vermiş olduğu bu işte günlük 40-50 adet üçlü priz montajında aylık 1200-1500 TL arasında bir gelir kazanabilmeniz mümkündür. Evde üçlü priz montaj işini yapan kişilerin asgari ücrete yakın bir ücret kazandığını görmektesiniz. Bu işi kapan kişilerin bu işi dört elle sarılmalarını önermekteyiz.


Evde Üçlü Priz Montajı İşini Kimler Yapabilir?

Evde üçlü priz montaj işi ek işler arasında ilk sıralarda yer almakla birlikte bir çok arkadaşımızın bu işi yapmak istediğini bilmekteyiz. Evde üçlü priz montaj işini her yaştaki bireylerin yapabildiği bir iş olmakla birlikte önerilen bir iştir. Evde üçlü priz montaj işi ev hanımları, öğrenciler ve iş arayan kişilerin tercih sebebi olmaktadır.


Evde Üçlü Priz Montajı İşi Veren Firmalar

Evde üçlü priz montaj işini veren firmalar öncelik olarak elektrik deneyimi bulunan kişileri seçmekte olup bu işi yapabileceğine inanan kişilere eğitim vermekle bu işi yapabilecek eğitim seviyesine gelen kişilere işi vererek onlarında bir ek gelir kazanmalarını sağlamaktadır.


15 Yorum Var “Evde Üçlü Priz Montajı işi Veren Firmalar”

 1. Şahin montaj: Esenyurt faal olan Elektrik montaj atölye më iş arıyorum
  Şahin Demirci
  0539 311 47 47

 2. elektrik teknisyeni olarak çalışıyorum akşamları ve hafta sonraları boş vaktim oluyor bu işi yapabilirim

  ADEM AKKAYA TEL:0555 255 37 91 İSTANBUL \ ESENLER

 3. tekirdağ da yirmi beş kişilik bir ekiple elektrik malzemesi başta olmak üzere sarma, paketleme veya montaj işi yapabilirim
  sarf malzemesi paketleme işi de yapabilirim ilgilenen kişilere önemle duyurulur.
  günlük istanbuldan iş alınıp ertesi güne teslim edilebilir.
  turan bakırcı
  hcicekbayram@hotmail.com
  05457412553

 4. azat arslan istanbul meslek elektirik ayda 20 gün boş zamanım var evde elektirik malzemeleri montajı yapabilirim.. kizilkocan_78æhotmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.