Evde Klips Paketleme İşi Veren Firmalar


Evde basit ve boş zamanlarınızda yapabileceğiniz işler dizisi ile sizlerleyiz. Sizde evde boş vakitlerinizde klips paketleme işi yaparak aile ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. Aile ekonomisine katkı sağlamak bir çoğumuzun hayalleri arasında yer almaktadır. Sizlere bu konumuzda evde boş vakitlerinizde yapabileceğiniz basit ve kolay bir iş olan evde klips paketleme işi hakkında bilgiler sunmak istiyoruz.


Şanlıurfa ilinde bir çok arkadaşımın yaptığı ve bir o kadarda güzel ve kolay bir iş olan evde klips paketleme işi hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Klips paketleme işi evde oturduğunuz yerden eşiniz, çocuğunuz, aile büyükleriniz veya komşularınız ile hem çay içip hemde paketleme işi yapabileceğiniz güzel ve eğlenceli bir iş olarak sizlere sunulmaktadır…Evde Klips Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde klips paketleme işi kolay ve bir o kadar da eğlenceli bir iş olmaktadır. 100’erli şekilde sayarak paketlemek gerekmektedir. 100 tane klipsi paketine yerleştirip poşetin ağzını kapatmanız gerekmektedir. Günde 3-5 koli iş yaparsanız aylık güzel bir gelir elde edebilirsiniz.. Her bir koli ise 100 adet klips paketinden oluşmaktadır. Evde hazırlayacağınız yüzlü klips paketlerini 1000’li kolilere yerleştirerek işin bitirebilirsiniz.


Evde Klips Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde klips paketleme işi gerçekten güzel paralar kazanabileceğiniz ve kolaylıkla yapabileceğiniz bir iş imkanı sunmaktadır. Evde klips paketleme işi günde 5 koli yaptığınız taktirde aylık 1500-2000 TL arasında bir gelir elde etmenizi sağlamaktadır. Sizde boş zamanlarınızda evde klips paketleme işi yaparak güzel gelirler elde etmeniz için bekleten nedir acaba…


 


19 Yorum Var “Evde Klips Paketleme İşi Veren Firmalar”

  1. klıps işi yapıp evime katkıda bulanmak istiyorum lütfen yardımcı olumusunuz ben sibel yıldırım

  2. Klips işi ve evde davetiye paketleyebilirim elim yatkındır böyle işleri lütfen ise çok ihtiyacim var

  3. Ben istanbul esenyurta oturuyom birde dükanım var evlere iş dagıtmak istiyom yrdımci olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.