Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar


Evinizde oturduğunuz yerden güzel paralar kazanmak isteyen bayanlar için oluşturduğumuz bu sayfamızda, sizde evinizde oturarak boş zamanlarınızda yapacağınız bir kaç saatlik ufak bir iş gücü ile evde kına paketleme işi yapabilirsiniz.


Evde Kına Paketleme İşi 

Evde kına paketleme işi oldukça kolay ve boş zamanlarınızı değerlendireceğiniz bir iş gücü olarak kendini sunmaktadır. Büyük firmaların evinizde oturduğunuz yerde iş yapıp para kazanmanızı sağlayarak güzel paralar kazanabilirsiniz.


Evde Kına Paketleme İşini Kimler Yapabilir?

Evde kına paketleme işini herkesin boş vakitlerinde yapabileceği ve boş vakitlerinin paraya çevirebileceği bir iş grubudur. Evinde boş vakti ve boş vaktini para çevirecek aile bireylerinden herkesin boş zamanlarını değerlendirecek bir iş olan evde kına paketleme işini herkes yapabilir. Aile ortamında oturarak ve aile bireylerinden olan kızınız, oğlunuz, kaynananız, babanız, kocanız ve evinizde bulunan diğer kişiler ile birlikte bu işi yapabilir ve komşunuz ile birlikte ortaklaşa da bu işi yapabilirsiniz.Evde Kına Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde kına paketleme işi yapacağınız iş hızına bağlı olarak günlük 200-300 adet kına paketlemeniz durumunda aylık 700-900 TL arasında bir kazanca sahip olmanız mümkündür. Kına paketleme işi
ne kadar 700-900 TL arasında kazandırsa da bölgesel olarak fiyat artmaktadır. Marmara bölgesinde bu fiyat aylık 900-1200 TL arasına çıkmaktadır.


Evde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde kına paketleme işi firmaların sizlere vereceği paketlere  firmaların belirleyeceği oranda eklemek ile olmaktadır. Firmaların verdiği paketlere örnek vermek gerekirse bir yemek kaşığı kına ekleyip ağzını kapatırsanız bu işi tamamlamış olursunuz. Bazı bölgelerde kına paketlerinin üzerine isim yazılması da gerekmektedir.


Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde kına paketleme işini veren firmalar genel itibari ile işini düzgün, özverili ve dürüst bir şekilde çalışan kişileri aramaktadırlar. Sizde bu formatlara uygun bir bireyseniz bu işi alıp eviniz bütçesine ek gelir sağlayabilirsiniz…


4 Yorum Var “Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.