Evde Anket İşi Veren Firmalar


Evinizde oturduğunuz yerden para kazanmak ister misiniz? Sorusunun cevabını herkesin evet dediğini duyar gibiyim. Evet yanlış duymadınız bir çok kişini en büyük hayalleri arasında olan homofis bir işe sahip olmaktır. Bizde tam olarak home ofice olmasada ona yakın bir iş grubu ile sizlere bir teklif yapmak istiyoruz.


Evde Anket İşi Nasıl Yapılır?

Evde Anket işi yapmak basit ve bir o kadar eğlenceli bir iş olmaktadır. Firmaların sizlere sağlayacağı bir cep telefonu ve telefon numarası listesi ile, cep telefon numaralarını arayarak şirketin sunduğu yenilikleri, fırsatları, indirimleri ve şirketin durumu hakkında aradığınız kişileri bilgilendirmek ile yapılan aşırı derecede eğlenceli ve zevkli bir iş grubudur.Evde Anket İşi Kimler Yapabilir?

Evde anket işini düzgün bir Türkçeye ve karşınızdakini ikna edebilme kabiliyetine sahip genel itibari ile 18-35 yaş aralığındaki kişilerin seçildiği ve diksiyonu düzgün kişilerin yaptığı bir evde ek iş fırsatıdır.  Evde anket işi karşınızdakini ikna edebilme kabiliyetine sahip olmanız tutacağınız indirim imkanları ile aylık gelirinize ek olarak birde promosyon kazanabilirsiniz.


Evde Anket İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde insanları arayarak dolduracağınız anket işinde aylık ortalama 900-1200 TL arasında bir para kazanmanız mümkündür. Ekstra olarak firma yetkilileri ise yapacağınız her anket işinden promosyon vermektedirler. Evde anket işi zevkli bir iş olmaktadır.


Evde Anket İşi Veren Firmalar

Evde anket işi veren firmalar öncelik olarak işini düzgün yapan ve işine saygı duyan insanları tercih etmekte olup, evde çocuk olmamasına dikkat etmektedirler. Yada siz çalışırken çocuğa bakabilecek biri bulunursa sizleri tercih edebilirler…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.