Evde Ampul Paketleme İşi Veren Firmalar


Evlerinizde oturduğunuz yerden para kazanmak hepimizin istediği hayaller arasında yer almaktadır. Birçoğumuzun aile ekonomisine katkı sağlamak için başvurduğumuz türlü türlü yollar mevcuttur. Aile bireylerinde ki çocuklarımızın daha sağlam bir hayat sürmesi ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ek iş yapmak lazım.


Evde Ampul Paketleme İşini Kimler Yapabilir?

Evde ampul paketleme işi oldukça hassasiyet gerektiren bir iştir. Evinizde sağlam bir ortamın olması ve işinizde dikkatinizi dağıtmayan etkenler olduğu taktirde yapabileceğiniz bir ek iştir. Evde ampul paketleme işi ampulun cam yapısından dolayı biraz hassasiyetlik gerektirmektedir. Ampullerin birbirine çarpıp kırılması yada ampullerin herhangi bir alana çarpıp kırılmasını engellemek amacıyla bu işi yapan kişilerin dikkatli kişiler olması bu işi yapabilecekleri anlamına gelmektedir.Evde Ampul Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde ampul kutulama işi basir bir iştir. Ama pür dikkat gerektiren bir iş olmaktadır. Evde ampul kutulama işi firmaların size verdiği toplu şekildeki ampulleri kutusuna uygun olarak yerleştirilerek yapılan bir iştir. Ampulleri paketledikten sonra 50’li olmak kaydıyla kolilenmesi ve ağzının koli bandı ile kapatılması ve ampulun çeşidinin kolinin üzerine kodlanması ile olmaktadır.


Evde Ampul Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde ampul paketleme işi güzel paralar kazanabileceğiniz bir iş olmakla birlikte boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz bir iştir. Evde ampul paketleme işi günlük 6-7 saatlik bir iş gücü ile aylık 700-800 TL arasında bir ek gelir kazanmanız mümkündür. Ampul paketleme işinde ampullerin kırılmaması gelirinizin düşmemesine, kırılan her ampulun paketleme işi yapanın ücretinden kesildiğini bilmeniz gerekmektedir.


Evde Ampul Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde ampul paketleme işini genellikle firmalar  işini düzgün ve dürüst yapan kişilere verdiğini. Sakar olmayan, hassasiyet gösteren ve kendi işi gibi benimseyen insanları seçtiğini bilmeniz gerekmektedir…


3 Yorum Var “Evde Ampul Paketleme İşi Veren Firmalar”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.