Doğuş Holding İş İlanları


1951 yılından beri Türkiyede bulunan Doğuş Holding genellikle Volkswagen ile tanıdığımız firma bir çok sektörde hizmet vererek Türkiyenin 1 numaralı firması olma yolunda hayallerine devam etmektedirler. Kalite otomobil markalarını içerisinde bulunduran Doğuş Holding piyasada bildiğimiz ve markasıyla her daim dudakları uçuklatan araba firmalarının yanında İnşaat, Turizm, Medya ve Enerji gibi içerisinde barındırdığı firmalar ile Türkiye’de hizmete devam etmektedir…


“Doğuş’lu olmak ayrıcalıktır ” sloganıyla Türkiye’ de hizmet veren ve aktif olarak 35.000 den fazla çalışana sahip olan Doğuş Holding iş ilanları ile sizlerleyiz. Doğuş holding bir çok firmadan farklı olarak işe alacağı elemanlardan ilk olarak istediği çalıştığı yeri kendi ailesi sanmak ile geçmektedir.


İlk satırda dediğimiz gibi Doğuş’lu olmak ayrıcalıktır. sloganının en güzel şekilde hakkını veren firma. Gerek elemanlarının ihtiyaçlarını sıkıntısız bir şekilde karşılamak gerekse maaş olarak gerekse saygı olarak merceğimiz altında bulunan kaliteli bir firma olarak yer almaktadır.Doğuş Grubu İş İlanları 

Gerek işe alımda gereksede yükselme olanaklarında göstermiş olduğu bir takım işe alma prosedürlerini bizlere sunan Doğuş Holding işe alacağı personellerinden:

Sayısal ve sözel yeteneğe sahip olması
İngilizce sınavları
Kişilik Envanterleri
Asgari eğitim düzeyi
Sosyal Özellikler gibi bir takım şartlar aramaktadır. 


 

Doğuş Holding İş Başvuru

Doğuş Holding İş başvurusu yapabilmek için aşağıda sizlere verdiğimiz link üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Doğuş Grubu İş İlanları kendi sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Bu yüzden aşağıdaki linke tıklayarak gittiğiniz sayfa üzerinden başvuru yapabilir ve açık iş pozisyonlarından yararlanabilirsiniz.

Doğuş Grubu İş Başvurusu Linki>>>>>Buraya Tıklayınız…


2 Yorum Var “Doğuş Holding İş İlanları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.