Bakırköy Belediyesi Personel Alımı


İstanbul’un parıldayan belediyelerinden birine sahip olan ve iş ve işçi anlamında her daim kendini belli eden ve müşteri memnuniyetini ön plana ekleyen Bakırköy belediyesi iş ilanları ve personel alım ilanları sayfası ile sizinleyiz.

Bakırköy Belediyesi İşçi İlanları

İstanbul Metropol şehrimizde yer alan ve 220.000 kişilik bir nüfus yapısına sahip olmakla birlikte farklı alanlarda iş imkanları ile kendi kendine yönetilen bir ilçemiz olmaktadır. İstanbul’da Avrupa yakasında yer almakla birlikte 1926 yılında ilçe olmuştur. Bakırköy Belediyesinde işçi sıfatıyla çalışabilmek ve bir iş sahibi olmak için sayfamızı takipte kalmanız ve konuyu sonuna kadar okumanız gerekmektedir.

Bakırköy Belediyesi Eleman İlanı

Bakırköy belediyesinin içerisinde yaşam sunan 220.000 kişilik nüfusun gerekli temizlik, park bahçe vb. bölümlerde eleman ihtiyaçlarını karşılamak ve açık olan iş pozisyonlarına katılmayı sağlayan iş fırsatlarını sizlere sunmaktayız.Bakırköy belediyesinin titiz ve herkesi anlayış ve saygı çerçevesinde dinlemesi ve iş bulmak ve sıkıntısına çözüm sağlamak için ellerinden geleni yapmaktadırlar.


Bakırköy Belediyesi İletişim Bilgileri

Bakırköy belediyesi iletişim bilgileri ve nasıl iş başvurusu yapacağınızı burada anlatacağız. En önemli etkenin Bakırköy Belediyesine gidilip insan kaynaklarından randevu alınıp yüz yüze görüşmektir. Yada info@bakirkoy.bel.tr mail adresine detaylı bir şekilde CV hazırlayıp gönderebilirsiniz. Yada 0212 414 97 00 Telefon numarasından ulaşabilir yada Zuhuratbaba Mah. Şükrançiftiği Sk. No. 1 Bakırköy / İSTANBUL adresine gidip bir ziyaret ederek hem bir çayınızı içebilir hemde açık iş pozisyonları hakkında görüşmenizi yapabilirsiniz.

Not: Denemekten hiçbir zaman bir zarar gelmez.


5 Yorum Var “Bakırköy Belediyesi Personel Alımı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.