Bahçelievler Belediyesi Personel Alımı


İstanbul’un parıldayan ilçelerinden biri olan Bahçelievler de iş imkanları ve iş olanakları üzerine sizlere bilgiler vermek istiyoruz.

İstanbul’da İş Sahibi Olmak

İstanbulda iş sahibi olmak isteyen herkesin tercih ettiği ilçelerden biri olan Bahçelievler İlçesi iş ilanları ile sizlere iş imkanları sunmak ve var olan iş imkanları hakkında bilgi vermek ve hangi işlerin olduğunu iletmek istiyoruz.

Bahçelievler Belediyesi İş İlanları

Bahçelievler belediyesi iş ilanları ile iş imkanları ve son dönem aranan en çok iş ilanları imkanı buluyor. Bahçelievler ilçesi içerisinde var olan bir çok iş olanakları ile temizlik işçisi, güvenlik görevlisi,park bahçe elemanı, vb işlerde çalışacak bir çok pozisyonda eleman ihtiyaçlarını karşılamak istemektedirler.

Bahçelievler Belediyesi İş Başvurusu

Bahçelievler Belediyesi içerisinde yer alan , Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak ve Hürriyet mahallelerinin Yenibosna bölgeleri, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Zafer ve Bahçelievler olmak üzere 11 adet mahalleden oluşmaktadır. Tarihi ve kültüren yapıdan da zengin olan Bahçelievler belediyesi  Havuzlu Köşk, Çobançeşme Köprüsü ve Viran Saray gibi kültürel ve turistler bölgelere hakim olmaktadır.


Bahçelievler Belediyesi Staj Başvurusu 

Bahçelievler belediyesine staj başvurusu yapmak isteyen kişilerin öncelik olarak Buraya Tıklayınız… ve lise kısa ve uzun dönem staj başvurusu veya üniversite yaz kış staj başvurusu yapabilirsiniz. Eğer dilerseniz de aynı sayfadan staj başvuru durumunuzu sorgulayabilirsiniz.

Bahçelievler Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bahçelievler belediyesinde iş başvurusu yapabilmek için Buraya Tıklayınız… ve gerekli alanları doldurarak hangi pozisyonda iş sahibi olmak istediğinizi mesaj kısmına yazarak insan kaynaklarının değerlendirmesinden sonra sizlere ulaşacaktırlar.

Bahçelievler Belediyesi İletişim Bilgileri

Bahçelievler belediyesi iletişim bilgilerini sizlere aşağıda sunalım eğer ki yukarıda verdiğimiz linklerden ulaşamazsanız bu adresleri kullanabilirsiniz..

Adres : Şirinevler Mah. Barbaros Cd. No: 9
Telefon : 0212 484 38 00
Faks : 441 94 91 – 441 94 84


23 Yorum Var “Bahçelievler Belediyesi Personel Alımı”

  1. slmlar beyler ve bayanlar ben iş arıyorum temizlik işi adım suat benim numaram bu 05438903947

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.