Bağcılar Belediyesi İş İlanları – İstanbul


İstanbul ilimizin en gözde belediyelerinden biri olan Bağcılar Belediyesi iş ilanları hakkında sizlere değerli bilgiler ve kariyer sahibi olmanız için yapabilecekleriniz hakkında detaylı bilgiler içeren bir sitede bulunmaktasınız.


Bağcılar Belediyesi içerisinde 2000 kişiden fazla çalışanı ile Bağcılar ilçesi halkına hizmet etmek için tüm gücüyle çalışmaktadırlar. Bağcılar ilçesi 750.000 kişilik nüfusu ile gözleri üzerine çeken bir ilçemiz olmaktadır.


Tabi ki de nüfus bu kadar fazla olunca iş olanakları da bir bir artmaktadır. Gerek kamuda iş sahibi olmak gerekse özel şirketlerde iş sahibi olmak bu ilçemizde baya kolay bir yol almaktadır. Bağcılar Belediye Başkanımızın tüm ihtiyaç sahiplerine yardımları ile bilmekteyiz.Bağcılar belediyesinde iş sahibi olmak için yapmanız gerekenleri sizlere iletmek istiyoruz. Eğer temizlik işçisi, güvenlik görevlisi, bahçıvan işçisi vb. pozisyonlarda iş sahibi olmak için ve bu ilçede ikamet edenler için en önemli tercihlerden biri olarak kendini gösteren Bağcılar Belediyesi Personel Alımı bu sayfamızda sizleri bekliyor..


Bağcılar Belediyesi İletişim Bilgileri

Bağcılar belediyesinde bir kariyer sahibi olabilmek için Buraya Tıklayınız… bölümüne tıkladıktan sonra açılan sayfada sol tarafta bulunan kategorilerden “ÖNERİ”  yazan yere tıklayınız ve başvurunuzu buradan gerçekleştirebilirsiniz. Yada isterseniz telefon ile iletişime geçmek veya mail ile direk CV’nizi gönderebilirsiniz.. 

Telefon: 0(212) 410 06 00

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.