Avcılar Belediyesi iş ilanları – İstanbul


Avcılar İstanbul ilimizin Avrupa yakasında yer alıp 425.000 kişilik bir nüfusa sahip olmakla birlikte bir çok ilden büyük bir ilçe konumunda yer almaktadır. Avcılar belediyesi bünyesinde 10 adet mahalleyi bünyesinde barındırmakla birlikte bir çok kişiye ve iş yerine ev sahipliği etmektedir.


Avcılar belediyesi bir çok iş imkanlarını kendi bünyesinde buluşturmakta olup bir çok kişiye iş sahibi yapmaktadır. Gerek özel gerek kamusal olarak iş olanaklarını sağlamaktadır.  İlçede belediye bünyesinde binlerce çalışan olup sık sık çalışan bünyelerine ekleyerek yeni projelerde sunabilmek ve yeni çözümler sunabilmek için faaliyetlere devam etmektedir.


Avcılar Belediyesi iş ilanları

Avcılar belediyesi içerisinde güvenlik personeli, temizlik personeli ve diğer genel temizlikte personelleri içerisinde barındıran personeller ile tüm Avcılar Belediyesi sakinlerine hizmet vermektedirler.Avcılar belediyesinde güzel bir kariyer sahibi olabilmek ve güzel bir gelecek hayal edebilmek için avcılar belediyesinde bir iş sahibi olabilmek için sizlere aşağıda sunduğumuz iletişim adreslerinden ulaşabilir CV’nizi paylaşabilir ve bir kariyer sahibi olabilirsiniz.


Avcılar Belediyesi İletişim Bilgileri

İş Olanakları başvurusu için Buraya Tıklayınız…

Adres:Merkez Mah. Marmara Cad. No:1/2 Avcılar/İSTANBUL
Telefon:444 69 89
Fax: +90 (212) 695 62 27
mail:admin@avcilar.bel.tr


Tek Yorum Var “Avcılar Belediyesi iş ilanları – İstanbul”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.