Atlasjet (AtlasGlobal) İş Başvurusu – Personel Alımı


Her türlü kaliteli firmaları sizlere sunuyoruz ama size bugün öyle kaliteli bir firma sunacağız ki aklınız yerinizden oynayacak. Bu nedenden dolayı iş başvurusu yapan kişilerden bu kaliteye uyacak kişileri tercih etmekte olup kaliteli bir anlayışı sizlere sunmaktadır.


Atlasjet (AtlasGlobal) Personel Alımı

Türkiye’de hizmet vermekle yetinmeyip toplam 3 kıta da hizmet veren bir firmadan bahsediyoruz sizlere. 14 Mart 2001 tarihinde kurularak günümüze kadar filosunu her gün genişleten bir firmanın Türkiye’de ki kalitesini sizlere sunuyoruz. Türkiye’de 25 Uçaklık filosu ile gün gün büyümektedir. Atlasjet (AtlasGlobal) İş Başvurusu

Sizde kaliteli bir firmada kaliteli bir kariyer sahibi olmak istemez misiniz? Atlas Global diğer adı Atlasjet’te iş sahibi olmak isteyen herkesi uygun pozisyonlarda değerlendiren bir şirket profiline sahip olmaktadır.


Atlasjet iş ilanları ile global bir firmada kariyer sahibi olmak çok kolay ve çok ilgi çekici olmaktadır. Kaliteli bir uçuş ekibine sahip olan ve bu şirkette iş sahibi olduktan sonra yükselmeyi kolaylıkla sağlayabilirsiniz.


AtlasGlobal İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

humanresources@atlasglb.com mail adresine uygun bir şekilde CV’nizi göndererek uygun pozisyonlarda çalışabilirsiniz.


2 Yorum Var “Atlasjet (AtlasGlobal) İş Başvurusu – Personel Alımı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.