Anadolu Grubu (Holding) İş İlanları


Türkiye şartlarında isminden sıkça bahsedilen ve kalite müşteri memnuniyeti vb. konularda her daim kaliteden bahseden bir holding olan Anadolu Grubu personel alımı bu haftaki konumuz arasında yerini alıyor. Anadolu Grubu 19 Ülkede ve 50.000 den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir.


Anadolu Grubunda bir kariyer sahibi olmak ve gerçekten kendinizin bu Holdingte bir iş sahibi olmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz diyebiliriz. 1950 yılından beri ülkemizde faaliyet gösteren neredeyse 70 yıllık bir Türkiye serüvenine sahip olan şirkette boş olan kontenjanlarda bir kariyere sahip olmak sizde istemez misiniz?


4 yıldır neredeyse Türkiye’deki en fazla bayan yöneticiye sahip şirket ünvanını elinde bulunduran Anadolu Grubu İş İlanları sayfasına hoş geldiniz. 9 farklı sektörde faaliyet gösteren ve 80’e yakın şirketi  bünyesinde bulunduran Anadolu Grubu Türkiyede iş olanaklarının çok yüksek olduğunu söylemek isteriz…İş olanaklarının neredeyse çok fazla olduğu Anadolu Grubu İş ilanları sayfamızda nasıl iş sahibi kariyer sahibi olabileceğinizi de anlatmak istiyoruz.  Birlikte üretme, birlikte eğlence, Birlikte vakit geçirme olgusunun çok fazla sahip olan Anadolu Grubu personelleri ile birlikte bir aile olmanın gururu içerisin de yer almaktadır.


Anadolu Grubu İş ilanları sayfamızda açık iş pozisyonlarını bulabilirsiniz. Sizde eğer Anadolu Grubu Holding bünyesinde çalışmak ve kariyer sahibi olmak istiyorsanız eğer Buraya Tıklayınız… ve açık iş pozisyonları hakkında bilgi sahibi olunuz.


Tek Yorum Var “Anadolu Grubu (Holding) İş İlanları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.