Albayrak Grubu İş İlanları


Türkiye’de 60 yıldır hizmet veren ve verdiği hizmet ile her daim adından söz ettiren Albayrak Grubu ile birlikteyiz. Farklı iş gruplarını elinde bulunduran ve her daim ülke ekonomisinin refah düzeyini ileriye doğru yükseltmeyi hedefleyen Albayrak Grubu  Türkiye de parlayan bir yıldız haline gelmiştir.


Günümüzde farklı iş sektörlerinde faaliyet gösteren ve farklı iş sektörlerini her daim genişletmeyi hedefleyen bir firma ile sizlerleyiz. Albayrak Grubu olarak sanayi, lojistik, medya ve inşaat sektörlerinde faaliyet göstermekle birlikte 20’den fazla firma ile Türkiye’de hizmet vermeyi amaçlayan bir firmadır.İçerisinde farklı iş gruplarını barındıran ve böylelikle farklı iş gruplarından mesleklerin ihtiyaç duyduğu işçilerede ihtiyaç duymaktadır. Günümüzde fazlasıyla iş başvurusu alan ve her daim iş başvuruları ile ilgilenen firmamız, SQL Veritabanı Uzmanı, Grafik Editörü, Yurtiçi Satış Yetkilisi, Harita Teknikeri, Yönetici Asistanı, Peyzaj Teknikeri, İnşaat Teknikeri, Sosyal Medya Uzmanı, İç Denetim Müdürü, Android Developer, İş Geliştirme Yöneticisi, .Net Yazılım Uzmanı, Satınalma Uzmanı, Mali İşler Görevlisi, Mimar, Şef Editör, Mali İşler Müdürü, Veritabanı Uzmanı, İnternet Gece/Akşam Editörü, Yemek Editörü, İngilizce İnternet Editörü, Video Editörü, Web Tasarım (Frontend) Uzmanı, Yurtdışı Satış Şefi, Arapça Haber Editörü gibi şuanda bile 26  bölümde aktif olarak kariyer sahibi personeller aramaktadır.


Albayrak Grubu olarak eleman ve iş olanaklarına her daim olumlu bakan Albayrak grubu iş ilanlarını sizlere sunmaktayız. Albayrak Grubu iş ilanları firma potansiyeli altında olup bilgiler sunulmaktadır.

Albayrak Grubu İş Başvuru Linki ve Açıktaki iş Pozisyonları Buraya Tıklayınız…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.