Akü Bayilik Dükkanı Açmak


İşsizlikten sıkılan arkadaşlar için bu yazımız. Farklı bir iş kolu olan ve ufak bir işyeriniz varsa yapabileceğiniz güzel bir iş imkanı olan Akü bayiliği ile sizlerleyiz. Belirleyeceğiniz 10.000 TL’lik ufak bir bütçe ile her otomobilin olmazsa olmazları arasında yer alan araba aküsü bayiliği olarak güzel bir sahibi olabilirsiniz…


Akü işinin çok rahat ve satma olasılığınızın çok ama çok fazla olduğunu sizlere iletmek istiyoruz. Hiç birşey yapmadığınız halde eşiniz dostunuz ve arkadaşınızın akü ihtiyacına karşılık verebileceğiniz açacağınız bir işyeri ile sizde ayda 1500-2000 TL gibi güzel bir ek gelir elde edebilirsiniz.


Akü işinin en güzel yanlarınında bozulma, çürüme, çizilme vb. sıkıntılarının olmamasıdır. Yapacağınız ufak bir reklam bütçesi ve arkadaş çevreniz ile güzel işler yapabilmeniz çok kolay bir hal almaktadır. Dükkanınız için yapacağınız bir kaç raf reklam afişi masa sandalye ve bir bilgisayar ile küçük çaplı akü satış işi yapabilirsiniz.


Piyasada çokça rast geleceğiniz tofaşçı arkadaş çevresi edinerekte gelirinizi kat kat artırabilirsiniz. Tofaşçıların sık sık arabalarının arıza vermesi aküye ihtiyaç duyması ile güzel gelirler kazanabilirsiniz…En iyi 10 Akü Firması Nelerdir?

Energizer Akü
Delphi Akü
Yalçın Akü
Rally Akü
Povver Akü
Varta Akü
Bosch Akü
İnci Akü
Mutlu Akü
Yiğit Akü

 


3 Yorum Var “Akü Bayilik Dükkanı Açmak”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.