Abide Park AVM İş İlanları


Şanlıurfa da ismi ve yapısı ile her daim göz önünde bulunan Şanlıurfa’nın parlayan yıldızı haline gelen ve ikonu simgesinde yer alan zaman zaman farklı isimler ile karşımıza çıkan Abide Park AVM iş ilanları ile sizlerleyiz. Yılların eskitemediği bir firma yapısına sahip olan güzel görünümlü ve merkezi konumda bulunan Abide Park Avm Urfa da her zaman akla gelen bir numaralı alış veriş merkezi olmaya devam ediyor.


2008 yılından günümüze kadar aktif bir durumda bulunan ve 4 katta hizmet vermeye devam eden Abide Park alış veriş merkezi açık ve kapalı otoparkı ile Urfa halkına hizmet vermeye devam ediyor…İçerisinde Sinema salonlarından eğlence merkezlerine, giyimden yiyeceğe kadar her türlü sektörde faaliyet gösteren Abide Park AVM gerek kaliteli hizmet anlayışı gerek müşteri memnuniyeti ile
her daim alış veriş merkezlerinin simgesi haline gelmiştir.


Şanlıurfa Abide Park Avm güvenlik görevlisi iş ilanları ve Şanlıurfa Abide Park Avm Temizlik işçisi iş ilanlarını kendi mail adreslerine yapacağınız Cv gönderme işlemi ile gerçekleştirmektedir. Sizde size uyan bir iş portföyünde başvuru yapmak istiyorsanız aşağıda vereceğimiz adresler üzerinden yapabilirsiniz. Dilerseniz telefon ile arayarak CV’nizi bırakabilir yada mail adreslerine CV’nizi gönderebilirsiniz.


Abide Park Avm İletişim Bilgileri

Adres: Abide Kavşağı Haliliye/Şanlıurfa
Tel: +90 414 314 2900
Email: info@abidepark.com.tr


7 Yorum Var “Abide Park AVM İş İlanları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.